NORMAZET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. (dawniej: NORMAZET Spółka Jawna Zygmunt Adamski i spółka) we Wrocławiu jest znaną i wyspecjalizowaną firmą w handlu elementami złącznymi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie techniki połączeń i zamocowań. Pracownicy naszego Przedsiębiorstwa charakteryzują się wysoką znajomością oferowanego asortymentu oraz odpowiednim przygotowaniem handlowym. Umożliwia to rzetelną i fachową obsługę Naszych Klientów.

 

 

Istotnym czynnikiem naszej działalności jest także współpraca z największymi i najbardziej uznanymi producentami części złącznych. Dzięki temu mamy dostęp do zarówno najlepszych i najtańszych wyrobów wyprodukowanych przy zachowaniu wszelkich wymogów technologicznych. Pozwala to oferować Naszym Klientom towar o wysokiej jakości i konkurencyjnej cenie.

Zapasy magazynowe oraz różnorodność asortymentu w tej potężnej branży - gwarantuje Naszym Odbiorcom możliwość dokonania zakupów w jednym miejscu ! Jesteśmy w stanie zrealizować prawie każde zamówienie na wyroby nietypowe według rysunków i wzorów oraz różnych form.

O-FIRMIENaszą dewizą jest dziś pytanie - dziś odpowiedź szybkość i sprawność działania jakość i terminowość realizacji zamówień zadowolenie klienta Dla ułatwienia zakupów w firmie NORMAZET prezentujemy Państwu pożyteczne tabele informacyjne o najczęściej stosowanych wyrobach i nie tylko.

W naszej ofercie występują także normalia o podwyższonej wytrzymałości oraz mosiężne, miedziane, aluminiowe, nierdzewne, kwasoodporne, powlekane galwanicznie i ogniowo.

Wyroby sprzedajemy głównie według Polskich Norm, lecz też według odpowiedników DIN, ISO, EN. Istnieje możliwość przekazywania atestów / świadectw.

Zakupiony towar można odebrać w miejscu firmy lub wyślemy, a ewentualnie przy stałej współpracy lub większych ilościach dostarczamy własnym transportem. Jesteśmy do dyspozycji Państwa. Błyskawiczny kontakt z nami to pozbycie się problemów w zaopatrzeniu budów lub warsztatów.

ZAPRASZAMY

Ta strona korzysta z technologii cookies do poprawy jakości obsługi informacje o cookies