NORMAZET jest przedsiebiorstwem o profilu handlowym posiadającym 20-letnie doświadczenie. Działalność firmy skupia się wokół obszarów związanych z handlem elementami złącznymi renomowanych firm.

isoNaszą działalność opieramy na założeniu świadczenia profesjonalnej, kompetentnej, miłej i uprzejmej obsługi klienta. Nasze dążenie do sukcesu wyrażamy poprzez elastyczność form sprzedaży, doskonalenie organizacji pracy oraz dostarczanie szerokiej gamy asortymentu najwyższej jakości z zachowaniem ustalonych z Klientem terminów dostaw. Wszyscy pracownicy aktywnie angażują się w budowanie trwałych relacji z Klientem poprzez pełne wykorzystanie swoich kwalifikacji, wiedzy o towarze.

Działalność firmy opiera się na wysokiej jakości i niezawodności wyrobów. 

Oferowane wyroby spełniają oczekiwane wymogi techniczne, co daje klientowi poczucie bezpieczeństwa i pewności oraz gwarancję, że bierzemy odpowiedzialność za oferowane wyroby. Przyczynia się to do uzyskania wzajemnych korzyści ekonomicznych.

Dbamy o ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników, bowiem podstawą działalności jest świadomość, że odpowiedzialność za zapewnienie jakości spoczywa na wszystkich pracownikach firmy.

Kierownictwo firmy NORMAZET deklaruje zaangażowanie, utrzymanie i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością zgodnego z normą ISO 9001:2008, który pomoże osiągnąć cel w postaci wysokiego poziomu zadowolenia naszych Klientów.

Ta strona korzysta z technologii cookies do poprawy jakości obsługi informacje o cookies