Materiały spawalnicze

Profesjonalna obróbka metalu wymaga często zastosowania procesu spawania w praktyce. Do tego typu czynności potrzebne będą różnego rodzaju materiały spawalnicze, dzięki którym łączenie poszczególnych elementów i ich formowanie przebiegnie z zamierzonym rezultatem. Nasza oferta kierowana jest przede wszystkim do zakładów produkcyjnych oraz firm, zajmujących się obróbką spawalniczą zawodowo.

Wśród materiałów spawalniczych, które posiadamy w naszym asortymencie wymieniamy przede wszystkim maski spawalnicze lub przyłbice spawalnicze, chroniące pracowników. Natomiast do wysokiej jakości akcesoriów zalicza się drut spawalniczy, a także niezawodne elektrody spawalnicze, nastawione na długą eksploatację. Certyfikat ISO 9001:2008, zaświadcza o niezawodnej jakości prezentowanych przez nas produktów.

Materiały ścierne

Obróbka różnych tworzyw, takich jak szkło, drewno, metal, czy też kompozyty, jest możliwa dopiero wtedy, gdy zastosujemy profesjonalne materiały ścierne. Ich wysoka jakość pozwala na szybkie wygładzenie powierzchni danego tworzywa, zaokrąglenie rogów, czy też wykonanie oczekiwanej formy. Wszechstronność, jaką skrywają w sobie materiały ścierne, pozwala na zastosowanie ich w wielu branżach.

Oferowane przez nas materiały, które służą do wygładzania i ścierania, posiadają bardzo szeroki zakres urozmaicenia. Dlatego, wśród nich wymienia się przede wszystkim niezawodne tarcze diamentowe, tarcze do szlifowania metalu, tarcze listkowe, a także krążki ścierne. W zależności do zapotrzebowania, a także rezultatu, jaki ma być uzyskany, można swobodnie dobierać odpowiednie materiały ścierne.

 

materiały ściernie i spawalnicze

 

  • Tarcze do szlifowania i cięcia metalu, betonu i aluminium
  • Tarcze diamentowe
  • Tarcze listkowe
  • Arkusze ścierne
  • Krążki ścierne
  • Drut spawalniczy
  • Elektrody spawalnicze
  • Osprzęt (maski, przyłbice spawalnicze)

 

Ta strona korzysta z technologii cookies do poprawy jakości obsługi informacje o cookies