← Wróć do Oferty

Pręty gwintowane

Czym są pręty gwintowane?

Pręty gwintowane służą, jako bardzo mocne i trwałe łączenie. Są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu doskonale spełnią swoje zadania. Charakteryzują się też dużą uniwersalnością, można wykorzystać je do różnych celów. To właśnie, dlatego stosowane są w licznych elementach konstrukcyjnych.

Oferta

Jesteśmy wiodącym producentem prętów gwintowanych w kraju. Nasze pręty gwintowane wg DIN 975/976 posiadają aprobatę wszelkie aprobaty techniczne i atesty wytrzymałościowe. W sprzedaży oferujemy pręty czarne, ocynkowane galwanicznie, ocynkowane, nierdzewne i kwasoodporne, z gwintami metrycznymi, drobnozwojnymi oraz trapezowymi.

Jesteśmy jednym z największych producentów i dystrybutorów prętów gwintowanych w kraju.

Zastosowanie

Pręty gwintowane służą, jako bardzo mocne i trwałe łączenie. To właśnie, dlatego stosowane są w licznych elementach konstrukcyjnych w budownictwie. Wykorzystuje się je między innymi, jako łączenia konstrukcji opartych o szalunek, a także przy montażu więźby dachowej. Wykorzystywane są także do montażu i stabilizacji zbrojeń w konstrukcjach żelbetowych. Stosuje się je również przy podwieszaniu sufitów i w instalacjach wentylacyjnych i elektrycznych. Można je też docinać odpowiednio do potrzeb lub wydłużać za pomocą nakrętek łączących (tzw. złącznych).

Oferta

Tuleje rozprężne stalowe i mosiężne

tuleja do mocowania, podwieszeń

Pręty gwintowane długość 1000-2000 mm

DIN 975
pręt gwintowany