Śruby z łbem sześciokątnym powiększonym do połączeń sprężanych (HV)

Śruby z łbem sześciokątnym, znane również jako śruby konstrukcyjne, najczęściej wykorzystywane bywają przy budowie maszyn i urządzeń, konstrukcjach stalowych oraz w budownictwie przy połączeniach sprężanych. Dzięki ocynkowi ogniowemu są szczególnie wytrzymałe na działanie czynników zewnętrznych.

W naszej ofercie śruby HV występują w rozmiarze od M12 do M36. Wykonane są ze stali węglowej i cechują się bardzo wysoką wytrzymałością. Występują wyłącznie w klasie twardości 10.9.

Śruby DIN 6914 pochodzą od najbardziej renomowanych producentów, co zapewnia ich trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. W przypadku chęci sprawdzenia dostępności określonego wymiaru, zachęcamy do kontaktu telefonicznego (71) 354-49-11 bądź mailowego pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Towar dostarczamy na terenie całej Polski za pośrednictwem własnego transportu bądź firmy kurierskiej. Prowadzimy dostawy również za granicę.

PN 83/M 82343
ISO
DIN 6914